+48 535 613 927

Aktualności

Aktualności, newsy z życia firmy i ciekawostki dotyczące produktów ATM Lighting.

Relacja z Seminarium w Lublinie

poniedziałek, 04 listopad 2019 10:18

W dniu 16 października 2019 w Hotelu Victoria w Lublinie odbyło się "Seminarium Pomorskie dla projektantów instalacji elektrycznych niskich napięć, biur projektowych oraz inwestorów instytucjonalnych". Tematem seminarium były instalacje elektryczne i automatyka budynków. Jest to już kolejne spoktanie z tego cyklu, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Jak zawsze była to okazja do spotkania się z Państwem. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Mamy nadzieję, że odpowiedziliśmy wyczerpująco na wszystkie pytania. 

 

Relacja z Seminarium we Wrocławiu

czwartek, 17 październik 2019 09:23

W dniu 26 września 2019 w Haston Congress Center we Wrocławiu odbyło się "Seminarium Pomorskie dla projektantów instalacji elektrycznych niskich napięć, biur projektowych oraz inwestorów instytucjonalnych". Tematem seminarium były instalacje elektryczne i automatyka budynków. Jest to już kolejne spoktanie z tego cyklu, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Jak zawsze była to okazja do spotkania się z Państwem. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Mamy nadzieję, że odpowiedziliśmy wyczerpująco na wszystkie pytania. 

 

Relacja z Energetab 2019 Bielsko-Biała

poniedziałek, 23 wrzesień 2019 11:39

W dniach 17-19 września 2019 roku odbyła się 32. edycja Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB.

Energetab to jedne z największych targów tego typu w Polsce. W tym roku aż 720 wystawców zaprezentowało swoje produkty. Nasze stoisko nr 29 w hali W cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

Zaprezentowaliśmy Państwu nasze najnowsze rozwiązania dedykowana do różnych gałęzi przemysłu. 

 

Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko serdecznie dziękujemy za możliwość spotkania się i przedstawienia naszej oferty. Tych, którzy nie zdołali nas odwiedzić, zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska następnym razem.

 

Zaproszenie na ENERGETAB 2019

środa, 11 wrzesień 2019 14:16

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko (stoisko W29) na 32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2019, które odbędą się w dniach 17-19 września 2019 w Bielsko-Białej.
Targi odbędą się na terenie: 

Centrum Wystawiennicze
ZIAD
ul. Armi Krajowej 220
Bielsko-Biała

W trakcie targów przedstawimy Państwu nasze nowe produkty. Więcej informacji wkrótce!

Szczegółowy program targów dostępny jest na oficjalnej stronie.

 

Serdecznie zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy do Krakowa na Seminarium Regionalne.
Podczas całego dnia wykładów wystąpi nasz Dyrektor Operacyjny, Adam Pogorzelski. Tematem prezentacji będą "Nowoczesne oprawy oświetleniowe LED dedykowane do ciężkich warunków pracy, w tym stref zagrożonych wybuchem (Ex)".

Niezawodność to nasza silna strona!

wtorek, 07 maj 2019 14:19

Niezawodność to nasza silna strona! Tylko 0,2% reklamowanych produktów to duży sukces!

 

Już dostępna seria opraw EXL z wydajnością aż do 160lm/W!

 

Seria opraw EXL/EXF w nowej reklamie ATM

środa, 17 kwiecień 2019 14:18

Przeciwwybuchowe oprawy oświetleniowe to skomplikowane, certyfikowane urządzenia przeznaczone do stosowania w strefach zagrożenia wybuchem.

Seria EXF i EXL firmy ATM Lighting to nowoczesne oświetlenie LED przeznaczone do takich właśnie warunków pracy.

Wszystkie oprawy zostały przebadane w akredytowanym laboratorium badawczym i otrzymały certyfikat ATEX potwierdzający spełnienie restrykcyjnych norm i przepisów.

 

Relacja z Targów Światło w Warszawie

poniedziałek, 18 marzec 2019 18:56

W dniach 13-15 marca 2019 roku odbyła się 27 edycja Targów Światło w Warszawie. 

Tegoroczne Targi to 450 Wystawców. Targi spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczy liczba odwiedzających, która w tym roku wyniosła 13.281 osób. Nasze stoisko, usytuowane w Hali 1, również cieszyło sie dużym zainteresowaniem.

Zaprezentowaliśmy Państwu nasze najnowsze rozwiązania dedykowana do różnych gałęzi przemysłu. Produkty, które pokazaliśmy zostały również docenione przez Jury konkursowe targów. W tym roku otrzymaliśmy aż 2 nagrody, co napawa nas dumą i stanowi potwierdzenie jakości i innowacyjności naszych produktów.

Oprawa INV320LED wraz z akcesoriami montażowymi umożliwiającymi łączenie w linię modułową otrzymała II Nagrodę Targów Światło w konkursie na najlepszy wyrób.
Oprawa EXF250LED otrzymała Wyróżnienie Targów Światło w konkursie na najlepszy wyrób. 

 

Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko serdecznie dziękujemy za możliwość spotkania się i przedstawienia naszej oferty. Tych, którzy nie zdołali nas odwiedzić, zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska następnym razem.

 

Seminarium Regionalne w Szczecinie

środa, 27 luty 2019 14:54

W dniu 19 lutego 2019 w Hotelu Radisson Blu w Szczecinie odbyło się "Seminarium Pomorskie dla projektantów instalacji elektrycznych niskich napięć, biur projektowych oraz inwestorów instytucjonalnych". Tematem seminarium były instalacje elektryczne i automatyka budynków. Jest to już kolejne spoktanie z tego cyklu, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Jak zawsze była to okazja do spotkania się z Państwem. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Mamy nadzieję, że odpowiedziliśmy wyczerpująco na wszystkie pytania. 

 

Zaproszenie na Targi Światło 2019

wtorek, 22 styczeń 2019 13:21

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko (stoisko C14) na 27 Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego Światło 2019, które odbędą się w dniach 13-15 marca 2019 w Warszawie.
Targi odbędą się na terenie: 

Centrum Wystawiennicze
EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14
Warszawa

W trakcie targów przedstawimy Państwu nasze nowe produkty. Więcej informacji wkrótce!

Szczegółowy program targów dostępny jest na oficjalnej stronie.

 

Serdecznie zapraszamy!

Relacja z targów LumenEXPO 2018

poniedziałek, 10 grudzień 2018 11:32

W dniach 4-5 grudnia odbyła się 1. edycja Targów Techniki Świetlnej 2018. Dziękujemy wszystkim gościom, którzy odwiedzili nas na naszym stoisku. Zachęcamy do zapoznania się z videorelacją z targów. Mamy nadzieję, że spotkamy się z Państwem niebawem na targach Światło 2018.

Zapytanie ofertowe na wyświadczenieusług doradczych w zakresie projektowania obudowy naświetlacza LED, w ramach projektu pt. „Opracowanie projektu wzorniczego dla wdrożenia oprawy LED -naświetlacz średniej, dużej mocy do stref zagrożonych wybuchem”, w ramach PO Inteligentny Rozwój, oś priorytetowa 2 Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I, działanie 2.3 Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw, poddziałanie 2.3.5 Design dla przedsiębiorców.

Usługi realizowane zgodnie z zasadą konkurencyjności w ramach w ramach projektu pt. „Opracowanie projektu wzorniczego dla wdrożenia oprawy LED - naświetlacz średniej, dużej mocy do stref zagrożonych wybuchem”, współfinansowanego ze środków PO Inteligentny Rozwój, oś priorytetowa 2 Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I, działanie 2.3 Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw, poddziałanie 2.3.5 Design dla przedsiębiorców.

Pliki do pobrania:

Zapytanie ofertowe na wyświadczenie usług doradczych w zakresie projektowania obudowy naświetlacza LED .

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na wykonanie usług doradczych w zakresie projektowania obudowy naświetlacza LED z dnia 11.12.2018 r..

 

UE inteligentny rozwoj Rzeczpospolita Polska PARP UE Program rozwoju regionalnego small

Zaproszenie na LumenExpo 2018

sobota, 24 listopad 2018 17:44

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko (stoisko 38) na pierwszą edycję targów oświetleniowych LumenExpo 2018, które odbędą się w dniach 4-5 grudnia 2018 w Sosnowcu.
Targi odbędą się na terenie: 

Centrum Targowo-Konferencyjne
Expo Silesia
41-219 Sosnowiec
ul. Braci Mieroszewskich 124

W trakcie targów odbędą się konferencje dotyczące szeroko pojętej techniki oświetleniowej.

Szczegółowy program targów dostępny jest na oficjalnej stronie.

 

Serdecznie zapraszamy!

Seminarium Regionalne w Sopocie

środa, 10 październik 2018 11:36

W dniu 02 października 2018 w Hotelu Sofitel Grand w Sopocie odbyło się "Seminarium Pomorskie dla projektantów instalacji elektrycznych niskich napięć, biur projektowych oraz inwestorów instytucjonalnych". Tematem seminarium były instalacje elektryczne i automatyka budynków. Jest to już kolejne spoktanie z tego cyklu, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Jak zawsze była to okazja do spotkania się z Państwem. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Mamy nadzieję, że odpowiedziliśmy wyczerpująco na wszystkie pytania. 

 

Relacja z targów Energetab 2018

czwartek, 20 wrzesień 2018 09:24

W dniach 11-13 września odbyła się 31. edycja Międzynarodowych Targów Energetycznych ENERGETAB 2018. W tym roku udział w targach wzięło 712 wystawców. Serdeczeni dziękujemy gościom, którzy odwiedzili nas na stoisku W28. Gratulujemy zwycięzcą w naszym corocznym konkursie zaś pozostałym uczestnikom życzymy sukcesów w przyszłym roku. Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z targów.

Seminarium Regionalne w Katowicach

niedziela, 22 kwiecień 2018 12:24

W dniu 12 kwietnia 2018 w Katowicach odbyło się "Seminarium Śląskie dla projektantów instalacji elektrycznych niskich napięć, biur projektowych oraz inwestorów instytucjonalnych". Tematem seminarium były instalacje elektryczne i automatyka budynków.

Firma ATM Lighting przeprowadziła prezentację pt: "Oprawy LED do ciężkich warunków pracy" prezentując przy tym najnowsze produkty przeznaczone dla przemysłu oraz stref zagrożenia wybuchem. Łącznie w seminarium wzięło udział 22 prelegentów. 

 

Light and Building 2018

poniedziałek, 02 kwiecień 2018 20:27

Tegoroczną edycję Light and Building odwiedziło jeszcze więcej osób niż 2 lata temu. Z wynikiem ponad 220 000 odwiedzających targi te są jedną z najważniejszych, o ile nie najważniejszą, imprezą branży oświetleniowej na świecie.
W porównaniu do 2016 roku zanotowano wzrost odwiedzających o 3500 osób. Wzrosła również liczba firm biorących udział i w tegorocznej edycji wyniosła 2714 (2626 w roku 2016).

Jest nam niezwykle miło, że mogliśmy brać udział w tym wydarzeniu. Możliwość zaprezentowania się przed tak szerokim gronem odbiorców stanowi nie lada wyzwanie.  

W dniu 23 listopada 2017 w Katowicach odbyło się "Seminarium Śląskie dla projektantów instalacji elektrycznych niskich napięć, biur projektowych oraz inwestorów instytucjonalnych".

Firma ATM Lighting przeprowadziła prezentację pt: "Oprawy LED do ciężkich warunków pracy" prezentując przy tym najnowsze produkty przeznaczone dla przemysłu oraz stref zagrożenia wybuchem. Łącznie w seminarium wzięło udział 19 prelegentów. 

 

Spotkanie SEP w PKP Energetyka (Sopot)

czwartek, 19 październik 2017 11:23

W środę, 18 października 2017 roku, w budynku PKP Energetyka w Sopocie odbyło się spotkanie Stowarzyszenia Elektryków Polskich połączone ze szkoleniem, którego tematem były: "Oprawy oświetleniowe LED dedykowane dla infrastruktury kolejowej".

Firma ATM Lighting przedstawiła zalety rozwiązań LED w sektorze wandaloodpornych opraw oświetleniowych, które stosować można np. w oświetleniu wiat, peronów, dworców i przejść podziemnych, a także innych elementów infrastruktury zagrożonych aktami wandalizmu.

Relacja z targów Energetab 2017

czwartek, 21 wrzesień 2017 10:52

W dniach 12-14 września odbyła się jubileuszowa 30. edycja Międzynarodowych Targów Energetycznych ENERGETAB 2017, na których swoją premierę miało aż 7 nowych opraw przeciwwybuchowych od ATM Lighting.

Targi w Bielsko-Białej to największy w Polsce przegląd nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. Energetab jest również jednym z najważniejszych miejsc spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego.

W tegorocznej imprezie wzięło udział ponad 700 wystawców z kilkunastu krajów Europy i Azji, którzy zademonstrowali swoje najnowsze produkty służące niezawodnemu generowaniu, przetwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.

Zaproszenie na Energetab 2017

piątek, 25 sierpień 2017 07:29

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko (hala W, stanowisko 28) na jubileuszowych 30 Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2017, które odbędą się w dniach 12-14 września 2017 w Bielsku-Białej.
I dnia targów (wtorek, 12 września) zapraszamy na event z okazji premiery nowych produktów połączony z loterią z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi (do wygrania m.in.: tablet, aparat fotograficzny, słuchawki bluetooth itd.)

Na przełomie maja i czerwca odbył się cykl spotkań - seminariów regionalnych dla architektów, projektantów, biur projektowych i inwestorów instytucjonalnych organizowanych przez Gazetę Budowlaną Millennium oraz Biuro Inżynierii Środowiska BIOTOP.

Podczas kilku szkoleń z zakresu instalacji elektrycznych i automatyki budynków, prezentujemy case-study dotyczące korzyści płynących z modernizacji oświetlenia w zakładach przemysłowych. Na konkretnych przykładach ukazujemy jakie oszczędności i polepszenie warunków pracy może przynieść profesjonalny audyt oświetleniowy wraz z wymianą konwencjonalnych lamp na oprawy z nowoczesnymi źródłami światła.

Targi Elfack 2017 w Göteborgu

poniedziałek, 15 maj 2017 14:19

W dniach 9-12 maja braliśmy udział w targach Elfack w Göteborgu (Szwecja).
Elfack to największa w tamtym regionie impreza skupiająca specjalistów z branży elektrycznej - łącznie ponad 23 000 osób.
Mieliśmy przyjemność dzielić stoisko z dystrybutorem naszych produktów na Skandynawię, firmą Lumine LED.

W dniach 22-24 marca 2017 odbyły się XXV Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2017 w Warszawie, podczas gali otwarcia Targów jury konkursowe nagrodziło aż dwa nasze produkty:

  • I miejsce dla EXL210LED w konkursie na najlepszy wyrób targów,
  • III miejsce dla EXL380LED w konkursie na najbardziej innowacyjny produkt.

Życzenia świąteczne

wtorek, 20 grudzień 2016 11:35

Wesołych Świąt!

Fotorelacja z targów Energetab 2016

środa, 21 wrzesień 2016 14:06

W dniach 13-15 września 2016r. w Bielsku-Białej odbyły się targi Energetab 2016. 
Swoje najnowsze produkty zaprezentowało 750 wystawców z 22 krajów Europy i Azji, akspozycje targowe zajęły prawie 4ha urokliwie położonego terenu u stóp Dębowca i Szyndzielni. 
W tym roku targi odwiedziło około 20 tysięcy zwiedzających z kraju i zagranicy. Część z nich gościła rownież na naszym stoisku nr 30 w hali W, gdzie miała okazję zapoznać się z najnowszą ofertą firmy ATM Lighting - w tym m.in. nowościami: oprawami e840 LED oraz e865 przeznaczonymi do Strefy 1,21 oraz 2,22 zagrożenia wybuchem.

ATM Lighting na targach Energetab 2016

niedziela, 04 wrzesień 2016 19:01

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko (hala W, stanowisko 30) na 29 Miedzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2016, które odbedą się w dniach 13-15 września 2016 w Bielsku-Białej.
I dnia targów (13 września) z okazji 5 jubileuszu firmy zapraszamy na event połączony z loterią z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.


Agenda imprezy:

  • 14:30 - Rozpoczęcie eventu
  • 16:00 - Losowanie nagród
  • 16:30 - Networking

Nowe oprawy e840 LED oraz e865

poniedziałek, 01 sierpień 2016 09:51

e840LED oraz e865 to dwie nowe przeciwwybuchowe oprawy oświetleniowe w naszej ofercie, przeznaczone są do pracy w strefach 1,21 i 2,22 zagrożenia wybuchem. Oprawy te mogą pracować w trybie awaryjnym w połączeniu z centralną baterią.

EXL210LED z dopuszczeniem CNBOP oraz ATEXem

poniedziałek, 30 maj 2016 14:33

Oprawa EXL210LED została gruntowanie przebadana w akredytowanych laboratoriach Głownego Instytutu Górnictwa oraz Centrum Naukowo Badawczym Ochrony Przeciwpożarowej. Efektem tych badań jest otrzymanie certyfikatu ATEX KDB 15ATEX00049X oraz Świadectwa Dopuszczenia CNBOP Nr 2608/2016.

 

Targi Light+Building 2016

czwartek, 31 marzec 2016 11:58

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska (A06 w hali 4.2) na targach Light+Building 2016 we Frankfurcie nad Menem.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej wideorelacji oraz zdjęć z imprezy.

Jeżeli mieliby Państwo dodatkowe pytania dotyczące produktów zaprezentowanych na naszym stoisku lub pozostałej naszej oferty - serdecznie zachęcamy do kontaktu.

V konferencja PKP SKM Trójmiasto

sobota, 05 marzec 2016 12:55

Trzeciego marca w hotelu Scandic odbyła się V Konferencja PKP SKM w Trójmieście.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia!

Nowy katalog LED

poniedziałek, 29 luty 2016 11:32

Zachęcamy do pobrania naszego nowego katalogu z oprawami przemysłowymi LED w formie pliku PDF:

Konferencja "Rozwój Polskiej Infrastruktury Kolejowej"

poniedziałek, 30 listopad 2015 13:10

W dniach 26-27 listopada 2015 w Centrum Konferencyjnym „Falenty” w Raszynie koło Warszawy odbyła się VIII Konferencja „Rozwój Polskiej Infrastruktury Kolejowej”. Konferencja zorganizowana została przez Polską Izbę Producentów Urządzeń I Usług Na Rzecz Kolei oraz PKP Polskie linie Kolejowe S.A. zaś patronatem objął ją m. In. Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Ministerstwo Gospodarki oraz Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. W trakcie spotkania odbyły się 3 panele dyskusyjne w trakcie których uczestnicy prezentowali technologie i rozwiązania przemysłowe powiązane z tematyką kolejnictwa. Naszą firmę reprezentował Dyrektor Operacyjny Adam Pogorzelski, który przybliżył uczestnikom temat rozwiązań LED w prezentacji „Nowoczesne oprawy oświetleniowe w technologii LED – niezawodność i oszczędność”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i życzymy wielu sukcesów na rynku kolejowym.

Targi Trako 2015

wtorek, 29 wrzesień 2015 07:28

Zakończyły się targi TRAKO - największe w Polsce targi branży kolejowej, które odbyły się na Gdańskim AmberExpo. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas na naszym stoisku. A dla wszystkich, którzy nie mieli okazji, przygotowaliśmy krótką fotorelację.
Mimo wszystkich spotkań i rozmów, które mieliśmy okazję przeprowadzić, z pewnością mają Państwo wiele pytań. Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Międzynarodowe targi Energetab 2015

piątek, 25 wrzesień 2015 10:18

Dziękujemy za odwiedzenie stoiska naszej firmy Międzynarodowych Targach Energetycznych ENERGETAB w Bielsku Białej. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z imprezy, a także filmiku.
Mimo wszystkich spotkań i rozmów, z pewnością pojawią się nowe pytania dotyczące naszych produktów i usług. Zapraszamy do kontaktu.

Testy wytrzymałościowe oprawy INV320

piątek, 03 lipiec 2015 13:53

Postanowiliśmy przeprowadzić bezpośrednie testy naszych opraw antywandalowych, aby pokazać ich niezawodność w sytuacjach ekstremalnych. Do tego celu wykorzystaliśmy dostępne nam narzędzia, na które oprawy mogą być narażone w miejscach publicznych: kij baseballowy, młotek o wadze 0,8 kg, kamień o wadze 7 kg, łom, a także lakier dekoracyjny oraz łatwopalną substancję w aerozolu, podpaloną zapalniczką. Sprawdziliśmy oporność INV320 zarówno na uderzenia i ogień, jak i na pokrycie sprayem. W żadnej sytuacji oprawa nie zawiodła – mimo uderzeń i podpalania wciąż świeciła, nie pojawiły się żadne uszkodzenia podzespołów czy narażenie na otwarcie. 

Targi Polfish 2015

wtorek, 02 czerwiec 2015 09:59

W dniach 27-29 maja 2015, w Gdańskiej Amber Expo, odbyły się XIII targi Polfish. Wystawcy zaprezentowali ofertę produktów rybnych, maszyn, urządzeń, środków utrzymania czystości, pojazdów dla branży spożywczej.
Nasza firma pokazała oprawy oświetleniowe dopasowane do przemysłu spożywczego i hodowli zwierząt. Oprawy takie odporne są na działanie czynników zewnętrznych, takich jak m.in. temperatura, kurz i pył czy amoniak i substancje chemiczne.

Targi Światło 2015

poniedziałek, 30 marzec 2015 11:33

Serdecznie zapraszamy Państwa na XXIII Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2015, które odbędą się w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI.
Targi będą wspaniałą okazją aby spotkać się z Państwem i wymienić doświadczeniami. Pragniemy zaprezentować również nasze najnowsze produkty dedykowane do stref zagrożenia wybuchem oraz dla przemysłu. Mogą nas Państwo znaleźć w hali 1, stoisko C2.
W ramach targów przeprowadzimy również dla Państwa 2 szkolenia do udziału w których serdecznie zachęcamy.

W dniach 2015.01.12-2015.01.13 odbyła się w Gdańsku konferencja „Inwestycje PKP SKM w Trójmieście w latach 2007-2013 i 2014-2020”. W konferencji uczestniczyli przedstawiciele firmy PKP SKM Trójmiasto, przedstawiciele władz miejskich i wojewódzkich oraz firmy współpracujące.
ATM Lighting jako jeden z partnerów konferencji zorganizował krótką prezentację. Prócz prezentacji i części oficjalnej mogliśmy również zobaczyć przystanek Gdańsk Główny oraz Gdańsk Śródmieście. Przejazd pomiędzy przystankami odbywał się składem SKM. Oba przystanki oświetlane są naszymi oprawami wandaloodpornymi.

Afrykarium - Wrocław

wtorek, 06 styczeń 2015 14:58

We Wrocławskim Ogrodzie Zoologicznym otwarto pierwsze w Polsce Afrykarium. Budowa kosztowała 220 mln. złotych i trwała ponad 2 lata. Pawilon ma 3 piętrową konstrukcję i został podzielony na fragmenty odpowiadające różnym terenom Afryki. Jednym z fragmentów jest tzw. strefa KONGO, którą oświetlają oprawy HPL350 naszej produkcji.

Dzień otwarty SKM Gdańsk Śródmieście

wtorek, 28 październik 2014 12:14

W dniu 2014.10.25 odbył się dzień otwarty SKM Gdańsk Śródmieście. Inwestycja ta była dla firmy ATM Lighting, jako dostawcy oświetlenia, szczególnie ważna z kilku powodów.
Przystanek SKM Gdańsk Śródmieście jest pierwszym z projektów oświetleniowych realizowanych przez ATM dla kolei na terenie naszego rodzinnego miasta.

Targi Energetab 2014

środa, 24 wrzesień 2014 13:31

Dziękujemy za odwiedzenie stoiska naszej firmy w dniach 16-18 września na Międzynarodowych Targach Energetycznych ENERGETAB w Bielsku Białej.
Mimo wielu spotkań i rozmów z pewnością pojawią się nowe pytania dotyczące naszych produktów i usług. Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Targi Light&Building 2014

wtorek, 08 kwiecień 2014 12:18

Dziękujemy za spotkanie się z nami na targach Light & Building 2014 we Frankfurcie nad Menem.
Mamy nadzieję, że przedstawione przez nas produkty spotkały się z Państwa zainteresowaniem.

Jest nam niezwykle miło poinformować Państwa, że firma ATM Lighting otrzymała dopuszcznie do stosowania opraw na liniach kolejowych zarządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Dopuszczenie można pobrać pod tym adresem.

W dniach 22-24 października odbyła się II konferencja dotycząca projektu Pomorskiej Kolei Metropolitarnej. W trakcie konferencji omówiono wszystkie aspekty funkcjonowania PKM. Patronat nad wydarzeniem objęły Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Sejmowa Komisja Infrastruktury, Instytut Kolejnictwa oraz Centrum Unijnych Projektów Transportowych. Swój patronat przyznał również Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, inicjator i właściciel projektu budowy nowej linii kolejowej w Trójmieście. Konferencja zgromadziła blisko 150 osób z branży kolejowej, świata mediów i polityki. Trzydniowe spotkanie pokazało nam w jakim miejscu jest i dokąd zmierza projekt wart 760 mln zł (netto).

Targi Energetab 2013

wtorek, 24 wrzesień 2013 10:43

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach ENERGETAB 2013 w Bielsku-Białej.
Mamy nadzieję, że nasza oferta spotkała się z Państwa zainteresowaniem. 
Zachęcamy do zapoznania się z naszym nowym katalogiem.
Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie za rok.
Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Targi Energetab 2012

poniedziałek, 17 wrzesień 2012 11:10

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach Energetab 2012 w Bielsku-Białej.

Doradztwo i dobór komponentów Ex

środa, 11 lipiec 2012 09:36

Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie doboru i kompletacji urządzeń zgodnie z obowiązującymi zasadami i normami dotyczącymi eksploatacji urządzeń w strefach zagrożonych wybuchem.
Podstawą doboru osprzętu do stref Ex jest wyznaczenie stref zagrożonych wybuchem w danym obiekcie. Opracowanie stref zagrożonych wybuchem powinno znaleźć się w dokumencie zabezpieczenia przed wybuchem.

Targi Light&Building 2012

wtorek, 24 kwiecień 2012 08:25

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Light+Building we Frankfurcie.
Dziękujemy za możliwość zaprezentowania oferty naszej firmy, przeprowadzenia wielu interesujących spotkań, wymiany cennych doświadczeń oraz odpowiedzenia na Państwa pytania. Zdobyte w trakcie targów doświadczenie pomoże nam jeszcze lepiej współpracować z naszymi klientami, wychodząc naprzeciw ich potrzebom oraz wspierając ich merytorycznie.

Zostańmy w kontakcie!

Subskrybuj nasz Newsletter, a my przekażemy 2 PLN na schronisko bezdomnych zwierząt 'Promyk' w Gdańsku.

Dane kontaktowe

ATM Lighting sp. z o.o.
ul. Budowlanych 31
80-298 Gdańsk
NIP: 957-105-84-63
REGON: 221489151

tel.: +48 58 347 51 07
fax: +48 58 347 51 08