+48 728 445 165

Profil działalności

Profil działalności, historia i podstawowe informacje o firmie ATM Lighting.

O firmie

ATM Lighting powstała z inicjatywy osób związanych z branżą oświetleniową. Zespół stanowią ludzie o dużym doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i sprzedaży przemysłowych opraw oświetleniowych. Sercem firmy jest zakład produkcyjny zlokalizowany w przemysłowej dzielnicy Gdańska, bardzo dobrze usytuowanej pod względem infrastruktury drogowej.

Od początku działalności firma podąża zgodnie z przyjętą strategią, określającą obszar operacyjny:

Produkcja własna

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, w gamie produktowej zawarliśmy zarówno przemysłowe oprawy oświetleniowe ze źródłami konwencjonalnymi, jak i efektywnymi i energoszczędnymi diodami LED. Nasza oferta została podzielona ze względu na sektory przemysłu. Taka wizualizacja sprawia, że znajdziecie Państwo w prosty i szybki sposób poszukiwany przez Was produkt.
 

Oprawy przeciwwybuchowe

ikona ex
 • Oprawy przeznaczone do pracy w strefach zagrożonych wybuchem gazów i pyłów: strefa 1, 21 oraz strefa 2, 22
 • Oprawy posiadają wysoki stopień ochrony IP oraz certyfikaty ATEX i dopuszczenia CNBOP
 • Dedykowany osprzęt przeciwwybuchowy


Oprawy wandaloodporne, infrastruktura kolejowa i tunele

ikona vandal
 • Oprawy oświetleniowe posiadające certyfikat PKP PLK, charakteryzujące się dużą trwałością i bezawaryjnością
 • Oprawy tunelowe o specjalnej budowie zapewniają wytrzymałość na udarność IK10+


Zakłady produkcyjne i hale magazynowe

ikona industry
 • Oprawy oświetleniowe dedykowane do pracy we wszelkiego rodzajach zakładach produkcyjnych, również uwzględniając wyjątkowo trudne warunki pracy
 • Oprawy oświetleniowe charakteryzujące się wysoką sprawnością oraz łatwością montażu przeznaczone do oświetlenia hal magazynowych
 • Oprawy oświetleniowe, które dedykujemy do nietypowych zastosowań:
  - środowiska wysoko korozyjne
  - praca w niskich temperaturach od – 40 °C
  - praca w wysokich temperaturach do + 75 °C


Przemysł spożywczy i hodowla zwierząt

ikona food
 • Oprawy oświetleniowe posiadające certyfikat higieniczny wydany przez PZH, zapewniające bezpieczną pracę, w tak wymagającym środowisku jak produkcja żywności i artykułów spożywczych

 

Dystrybucja

W swojej ofercie posiadamy produkty renomowanej firmy Adolf Schuch GmbH (Niemcy) oraz TEPEx (Chorwacja), które należą do liderów rynku światowego w produkcji i sprzedaży przeciwwybuchowych opraw oświetleniowych oraz osprzętu elektroinstalacyjnego przeznaczonego do stref zagrożenia wybuchem.

Producent OEM

Jesteśmy miejscem produkcyjnym dla partnerów biznesowych z Europy, głównie z Niemiec. Do naszych zadań należy przygotowanie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej opraw oświetleniowych, produkcja oraz kompleksowa kontrola jakości.

 

Bezwzględnie dbając o jakość naszych produktów, zdecydowaliśmy się na współpracę ze znanymi producentami komponentów oświetleniowych, takimi jak: Tridonic (Austria), Philips, BJB (Niemcy), Lapp Kabel (Niemcy), Weidmuller (Niemcy), Wago (Niemcy). Firma ATM Lighting jest silnie zorientowana na Klienta. Świadczymy kompleksową i profesjonalną obsługę, począwszy od projektu, skończywszy na terminowej dostawie. Zakładom produkcyjnym proponujemy przeprowadzenie darmowych audytów oświetleniowych, mających na celu zaproponowanie nowych, bardziej efektywnych rozwiązań.

Oferta kierowana jest do inżynierów/projektantów oświetleniowych, hurtowni elektrotechnicznych, wykonawców oraz inwestorów.

Dzięki globalnej strategii działania realizujemy projekty przede wszystkim na rynkach zagranicznych (Niemcy, Słowenia, Serbia, Szwecja, Wielka Brytania, Australia), jak również na rynku krajowym. Chcemy rozwijać się razem z naszymi klientami, dlatego nasze działania cechuje bardzo duża elastyczność. Dział techniczny jest gotowy dopasować do Państwa potrzeb każdy wyrób z naszej oferty. Ponadto, możemy pochwalić się realizacją opraw oświetleniowych wykonanych w całości na życzenie klienta, pamiętając przy tym o spełnieniu odpowiednich unijnych norm branżowych. Oprawy ATM Lighting łączą w sobie bardzo dobrą jakość wykonania, innowacyjność, funkcjonalność. Nasz dział R&D pracuje nad rozwojem naszej oferty w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku. Do produkcji naszych opraw wykorzystujemy maszyny renomowanej firmy TRUMPH.

Bezpośredni kontakt z Klientem jest dla nas bardzo ważny, dlatego bierzemy udział w targach branżowych. Możecie nas Państwo spotkać na międzynarodowych targach Light & Building we Frankfurcie oraz na krajowych targach ENERGETAB w Bielsku-Białej. We wszystkich sprawach związanych z naszą działalnością jesteśmy stale do Państwa dyspozycji.

 

Zespół ATM Lighting

k

Zostańmy w kontakcie!

 

Dane kontaktowe

ATM Lighting sp. z o.o.
ul. Maszynowa 30A 
80-298 Gdańsk
NIP: 957-105-84-63
REGON: 221489151

tel.: +48 58 347 51 07
fax: +48 58 347 51 08