Praca

Oferty pracy w firmie ATM Lighting

Obecnie poszujemy kandydatów na stanowiska:

Monter/ka opraw oświetleniowych

ATM Lighting z siedzibą w Gdańsku, w ciągu kilku lat stał się jednym z czołowych polskich producentów oświetlenia przemysłowego. Oferta dedykowana jest do takich branż jak przemysł wydobywczy, energetyczny, chemiczny, jak również do oświetlania infrastruktury kolejowej i tuneli, zakładów produkcyjnych. Dzięki globalnej strategii działania realizujemy projekty zarówno na rynku krajowym jak i na rynkach zagranicznych.

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • montaż podzespołów i zespołów zgodnie z dokumentacją techniczną lub specyfikacją,
  • dbałość o jakość wytwarzanego produktu,
  • stosowanie niezbędnych narzędzi montażowych i pomiarowych,
  • praca przy montażu w zespole produkcyjnym/montażowym zgodnie z przepisami BHP i standardami fabryki,
  • osiąganie ustalonych celów jakościowych i ilościowych,
  • wykonywanie innych zadań powierzonych przez Przełożonego, zgodnie z zakresem zadań komórki organizacyjnej.

Wymagania:

  • umiejętności manualne,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • dokładność oraz skrupulatność, sumienność,

Oferujemy:

  • szkolenie zawodowe
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15,
  • miejsce pracy: Gdańsk Kokoszki

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego, na adres , w tytule: „Monter/ka opraw oświetleniowych”.

Prosimy o załączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r.z późn.zm.”
Rezerwujemy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.