Praca

Oferty pracy w firmie ATM Lighting

Obecnie poszujemy kandydatów na stanowiska:

Inżynier sprzedaży - region: woj. opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie

ATM Lighting z siedzibą w Gdańsku, w ciągu kilku lat stał się jednym z czołowych polskich producentów oświetlenia przemysłowego. Oferta dedykowana jest do takich branż jak przemysł wydobywczy, energetyczny, chemiczny, jak również do oświetlania infrastruktury kolejowej i tuneli, zakładów produkcyjnych. Dzięki globalnej strategii działania realizujemy projekty zarówno na rynku krajowym jak i na rynkach zagranicznych.

Inżynier sprzedaży

Region: woj. opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie

Zakres obowiązków:

  • realizacja założonych celów sprzedażowych w powierzonym regionie
  • rozwijanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne: mile widziany kierunek elektrotechniczny
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista
  • umiejętności negocjacyjne i rozpoznawania potrzeb klienta
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • samodzielność i aktywność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • interesującą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w terminie do 31.10.2017, na adres , w tytule: „Inżynier sprzedaży - woj. opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie”.

Prosimy o załączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r.z późn.zm.”
Rezerwujemy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.