+48 728 445 165

Aktualności

Aktualności, newsy z życia firmy i ciekawostki dotyczące produktów ATM Lighting.

Nasza sportowa historia. Przeczytaj.

Sport w życiu naszej firmy od zawsze odgrywał dużą rolę. Wielu z nas trenowało sport amatorsko, z pasji, dla zdrowia, a niektórzy nawet wyczynowo. W zawiązku z tym, mamy świadomość jak aktywność fizyczna jest ważna w życiu każdego człowieka.

Wiemy, jak kształtuje charakter i jakie wartości reprezentują ludzie, którzy poddali się rygorowi ciężkiej, systematycznej pracy na treningach. Wiemy, jak smakuje wygrana. Znamy także gorzki smak porażki. Oprócz tego, mocno utożsamiamy się z naszym nadmorskim regionem. Patrząc na te aspekty naturalnym krokiem dla nas było zaangażowanie się i wsparcie sportowej społeczności.

ATM Lighting działa w bardzo niszowej i wyspecjalizowanej branży. Produkcja opraw oświetleniowych do ciężkich warunków pracy to dziedzina, w której liczy się każdy szczegół. Bezustannie rozwijamy naszą firmę w oparciu o dokładność, precyzje, doskonalenie, uczciwość i szacunek. Wszystkie te pryncypia zmotywowały nas do tego, by zaangażować się w równie niszowy sport, jakim jest rugby. Od kilku lat wspieramy obecnych mistrzów Polski, Ogniwo Sopot

Produkcja opraw jest jak sport drużynowy, wymaga dyscypliny, doświadczenia i organizacji, a do tego opiera się na partnerskiej współpracy. Rugby to sport, w którym przy nieustannej rywalizacji respektuje się zasady gry. To już kolejny rok, kiedy z dumą możemy pochwalić się, że należymy do #OgniwoFamily. Przez ten okres widzimy korelację pomiędzy nieustającymi sukcesami drużyny rugby, a naszą firmą. Oni przez cały rok walczyli, by zdobyć Mistrzostwo Polski, my osiągnęliśmy rekordowy przychód i zdobyliśmy nagrodę „Gazela Biznesu”.

Jesteśmy przekonani, że oba sukcesy miały na siebie wpływ. Staramy się wspomagać klub nie tylko finansowo, ale również na płaszczyźnie pracodawca-pracownik. Rugby to sport amatorski, zawodnicy podchodzą do swojego hobby niezwykle profesjonalnie, trenując nawet dwa razy dziennie. Codzienne treningi i weekendowe wyjazdy na mecze trzeba pogodzić z życiem osobistym i pracą zawodową. Z tego powodu, nasze drzwi są szeroko otwarte i posiadamy w swojej ekipie kilku zawodników Ogniwa Sopot. Jednocześnie umożliwiając im czynny udział w treningach, wyjazdach na mecze, a nawet w zgrupowaniach reprezentacji Polski.

Tworzymy najlepsze możliwe warunki do połączenia kariery sportowej i zawodowej, z opcją dalszej kontynuacji pracy w firmie po zakończeniu kariery. Z tego miejsca zależy nam, aby przekazać komunikat, iż warto wspierać sportowców (tych starszych, jak i młodszych). Warto angażować się w organizacje na wzór Klubu Biznesu Ogniwa. Wyżej wymienione sportowe kanony oparte na zasadach fair-play determinują naszą firmę i wpływają na jej wizerunek.

Zostańmy w kontakcie!

 

Dane kontaktowe

ATM Lighting sp. z o.o.
ul. Budowlanych 31
80-298 Gdańsk
NIP: 957-105-84-63
REGON: 221489151

tel.: +48 58 347 51 07
fax: +48 58 347 51 08